OTEVŘENÉ LEKCE

Společný záměr a energie skupiny!

Na společných lekcích se od září 2022 můžeme potkávat na několika místech a těšit se můžete na různé metody a styly pohybu. 

Svoje místo si můžeš rezervovat v mém rezervačním systému. Najdeš zde lekce pro Brno i Pohořelice, tak si vždy pořádně přečti popisek, kde se lekce koná.

BRNO

MYSOR probíhá ve velmi malé skupince u mě v JÓGA KANCLU na patře. Na těchto lekcích nečekejte žádné předcvičování, ani akrobacii. Aštangu předávám, tak abyste si v ní každý našli co potřebujete, ale abyste celou metodu dokázali provázat vaším dechem.

ZOGA MOVEMENT je metoda zaměřená na biomechaniku svalů a pohybu mezi myofasciálními vrstvami. Cílem je získání svobody a rovnováhy v těle a to pomocí různých manuálních technik a pohybů. Lekce probíhají v JÓGA KANCLU na PATŘE.

JÓGA s fyzioterapeutickým přístupem jsou lekce vhodné pro všechny co si po celým dni chtějí protáhnout tělo a zklidnit hlavu. Výhodou těchto lekcí na Campuse je malá skupinka. Takže na vás mám prostor a dokážu všechny pozice upravit, tak aby vám v nich bylo dobře a dechu nezavazel žádný stres.

POHOŘELICE

Lekce v Pohořelicích probíhají v komunitním centru PFANN a to každé úterý a čtvrtek v 18:00. 

VINYASA FLOW lekce, která se nese na vlně dechu. Spousta srandy, prohřátých těl a radosti z toho, že můžeme. Lekce je vhodná pro ty z vás co už někdy na podložce tančili. Samo sebou, i když zkušenosti nemáš, dojdi. Jen mi před lekcí řekni, že moc nevíš a já si tě ohlídám. 

PRO ZDRAVÉ TĚLO jsou lekce plné malých, ale velmi intenzivních pohybů. Budeme se učit aktivovat hluboké svaly, hledat správně postavení našich kloubů, pracovat s naším chodidlem a mnoho dalšího. Lekce jsou vhodné pro všechny.

Taky prosím dodržuj rezervační pravidla a pokud si lekci zamluvíš a nedostavíš se nebo zrušíš lekci těsně před konáním, prosím počítej se storno poplatkem.