Společný záměr a společná energie skupiny!

Ahoj Brno a okolí, můžeme se potkávat na společným jógování u mě v JÓGA KANCLU.

 Infošky sleduj na mým instagramu

Ahoj Pohořelice a okolí, nově jógujeme v komunitním centru Pfann.

Pro důležitý informace a novinky sleduj skupinu Jóga vPOHO.

Každé pondělí a čtvrtek od 16:00 se můžeme vidět na lekcích jógy zdravě v Centru sportovní péče.

ZOGA MOVEMENT je metoda, která dává tělu svobodu ve všech směrech, tak abychom stimulovali naše měkký tkáně. Nově si tenhle koncept můžeš vyzkoušet v Hangáru a to každý podělí večer a pátek ráno.

LEKCE

Pohořelice

vPOHO FLOW lekce, která se nese na vlně dechu. Spousta srandy, prohřátých těl a radosti z toho, že můžeme. Lekce je vhodná pro ty z vás co už někdy na podložce tančili. Samo sebou, i když zkušenosti nemáš, dojdi. Jen mi před lekcí řekni, že moc nevíš a já si tě ohlídám. 
SPOČNI SI je totální rozpuštění. Jemnost, péče, bezpečí, klid. Taková je to lekce. Jsi úplnej začátečník, máš nějaký zdravotní potíže omezující pohyb, jsi těhotná? Tak přesně sem dojdi. 

Brno

MYSOR je vlastní praxe s péčí učitele. Je jedno jestli začínáš budou svoji praxi nebo už to na podložce i mimo ni šviháš jako guru. Na lekci totiž každý dostává individuální přístup díky tomu, že lektor nepředcvičuje, ale jen nabízí a ukazuje směr, kterým si svoji praxi můžeš rozvíjet.
RANNÍ VINYASA jako boost celýho tvýho já. Jednoduše se nakopneš fyzicky i psychicky do pohody. Poválíš se po podložce a pak se vyplivneš do dne jako velmi vyrovnanej člověk. 
JÓGA KANCL FLOW jsou speciální nedělní srandičky. Jednou budeme stojkovat a jindy zase pracovat z fasciemi. Kupuješ takovýho zajíce v pytli, ale o to větší dobrodružství tě čeká. 
ZOGA MOVEMENT je metoda zaměřená na biomechaniku svalů a pohybu mezi myofasciálními vrstvami. Cílem je získání svobody a rovnováhy v těle a to pomocí různých manuálních technik a pohybů.
JÓGA ZDRAVĚ jsou hodiny plné malých, ale velmi intenzivních pohybů. Zaměřujeme se na aktivaci hlubokých svalů a to dá občas zabrat. Tvoje záda budou po těchto hodinách úplně vyšťastněný.