E15A7905-1
 

Děláš jógu? Je to taková nálepka dobrýho životního stylu viď?! A my chceme dobrý věci, takže jógová bublina se zvětšuje a je čím dál třpytivější. No a jak se v tom přívalu všeho vyznat? Jóga je moje práce, koníček a nedílná součást každýho dne, a proto chci psát blog o józe. O józe v pohodě, láskyplně, bez očekávání a jako cestě k sobě. 

Svět začal být tak trochu víc online. Svět se začal tak trochu míň potkávat. Je to celý nový a nikdo moc nevíme jak se v tom chovat a co nám to přinese, co ám to vezme. Situace je tak trochu na prd že jo? No buď si můžeme stěžovat a nebo s tím něco dělat. Já chci něco dělat! Chceš taky něco dělat?
Pokud ano, tak jsi tady správně. Můžeš se tu totiž inspirovat a být sám sebou. 

Buď sám sebou, protože to jediný funguje.

Obrovský množství profilů na sítích nás denně masíruje vypracovaným tělem, hustýma pozicema, sexy oblečkama a fotkama z pláží po celým světě. No ono se pak tak trošku hůř poslouchá, že jóga je pro každýho, kdykoli a kdekoli. 

Pokusím se ti ukázat, že to tak opravdu je. Nepotřebuješ k tomu nic jinýho než sám sebe. 

 

Můžeš se těšit na spoustu článků o ásanové praxi, která tak nějak dominuje celýmu našemu vnímání jógy. Budu tě tu právě provázet i ostatníma zastávkama na osmidílné stezce jógy. 

Budeme si povídat o našem těle a jak funguje, ale taky o tom, že když nefunguje hlava, tak to skřípe všechno. Často budeš číst o tom, jak všechno se vším souvisí. 

Taky ti budu psát o svých zkušenost, abych ti třeba ukázala jednodušší směr.   Prostě tu bude vše od dechu, přes chlad až k tomu co jíst. 

Občas ti sem pošlu nějaký tip na to co mě zaujalo a inspirovalo. Dost tady bude i náš Pan pes Lišaj. 

Obsah tvořím hlavně pro tebe, tak se neboj napsat co tě zajímá.
Těším se na tuhle společnou jízdu. 

Jóga je jednoduchá, vše ostatní je komplikované.

sdílej s přáteli