E15A7905-1
 

Děláš jógu? Je to taková nálepka dobrýho životního stylu viď?! A my chceme dobrý věci, takže jógová bublina se zvětšuje a je čím dál třpytivější. No a jak se v tom přívalu všeho vyznat? Jóga je moje práce, koníček a nedílná součást každýho dne, a proto chci psát blog o józe. O józe v pohodě, láskyplně, bez očekávání a jako cestě k sobě. 

Svět začal být tak trochu víc online. Svět se začal tak trochu míň potkávat. Je to celý nový a nikdo moc nevíme jak se v tom chovat a co nám to přinese, co ám to vezme. Situace je tak trochu na prd že jo? No buď si můžeme stěžovat a nebo s tím něco dělat. Já chci něco dělat! Chceš taky něco dělat?
Pokud ano, tak jsi tady správně. Můžeš se tu totiž inspirovat a být sám sebou. 

Buď sám sebou, protože to jediný funguje.

Obrovský množství profilů na sítích nás denně masíruje vypracovaným tělem, hustýma pozicema, sexy oblečkama a fotkama z pláží po celým světě. No ono se pak tak trošku hůř poslouchá, že jóga je pro každýho, kdykoli a kdekoli. 

Pokusím se ti ukázat, že to tak opravdu je. Nepotřebuješ k tomu nic jinýho než sám sebe. 

 

Můžeš se těšit na spoustu článků o ásanové praxi, která tak nějak dominuje celýmu našemu vnímání jógy. Budu tě tu právě provázet i ostatníma zastávkama na osmidílné stezce jógy. 

Budeme si povídat o našem těle a jak funguje, ale taky o tom, že když nefunguje hlava, tak to skřípe všechno. Často budeš číst o tom, jak všechno se vším souvisí. 

Taky ti budu psát o svých zkušenost, abych ti třeba ukázala jednodušší směr.   Prostě tu bude vše od dechu, přes chlad až k tomu co jíst. 

Občas ti sem pošlu nějaký tip na to co mě zaujalo a inspirovalo. Dost tady bude i náš Pan pes Lišaj. 

Obsah tvořím hlavně pro tebe, tak se neboj napsat co tě zajímá.
Těším se na tuhle společnou jízdu. 

Jóga je jednoduchá, vše ostatní je komplikované.

Manju P. Jois

sdílej s přáteli

Share on facebook
Share on email