UZAVŘENÉ KURZY

JARNÍ POHYBY
pojď si pro nejlepší pocit ze svého těla

Cítíš se ve svým těle tak nějak uvadle? Pojď ho před létem nakopnout! Naučím tě se opřít o sílu uvnitř a uvolnit všechno na povrchu. 

Jarní kurz je ideální pro všechny, kdo mají dlouhodobý bolesti, sedí víc než je zdrávo, mají po úraze nebo jen hledají cestu, jak se dlouhodobě a udržitelně hýbat.

Ráda kombinuju různý přístupy a skládám tak funkční a udržitelnou pohybovou mozaiku pro lidský tělo. Čeká tě 10 lekcí vycházejících z pohybových metod, který se vzájemně doplňují. Začneme od toho nejdůležitějšího, což je jádro tvého těla – chodidlo, pánev, hrudník a postavení spodního patra. K tomu pak přidáme zapojení zadního řetězce neboli back chainu. Ten je přímo provázanej na naše chodidlo. Říkáš si, co to asi je ten zadní řetězec? Jsou to tvý hamstringy a prdel. Obojí jsme tak nějak zapomněli používat, jelikož naše běžný denní nastavení je ve flexi – v neustálým předklonu. A správný používání svalů na prdeli vede nejen k tomu, že je hezká a zvedla, ale že tě míň bolí záda, kolena a kyčle. Mrkneme i na postavení hrudníku a jeho mobilizaci směrem ke správnýmu dechovýmu vzorci. 

Na konci těchto deseti lekcí budeš chápat svý tělo jako celek. Budeš vědět, jak používat sílu uvnitř a zároveň uvolňovat všechno zvenku. Budeme v pohybu hledat lehkost díky které získáme sílu. Naučíme se opírat o svaly uvnitř a uvolňovat tím všechno na povrchu. Budeme tělu vracet svobodu a volnost. BUDEŠ ŽELÉ, ALE UVNITŘ ŠUTR. Budeš se hýbat s radostí a bez bolesti. 

 

 

➤ 1. května – 3. července

➤ každé pondělí 16:30 PATRO

➤ kapacita max 8 míst

➤ 10 lekcí po 90 minutách

➤ cena 3800,-

od září 2023
Zdá se ti to za dlouho?
Podívej se ale na možnosti seminářů, workshopů, speciálek a víkendových pobytů!

UNFUCK YOUR BODY
VOL.II

WhatsApp Image 2022-11-18 at 08.34.28

Unfuck your body není jen další kurz, kde budeš bezhlavě opakovat, co ti lektor ukazuje. Mým cílem je vnímání v souvislostech. Naučím tě chápat tvoje tělo a pomůžu ti objevit svobodu pohybu. Protože čím víc informací máš, tím líp ti je a může být.

Žádný odcvičím si svoje a mizím. Vytvoříme vzájemnej vztah. Můj s tebou a tvůj s tvým tělem (a taky možná hlavou). V naší crew budeme znát jeden druhýho, budeme se společně inspirovat a motivovat. V tomhle bezpečným prostoru můžeš být tím, kdo seš a dělat pro svoje tělo přesně to, co potřebuje. A já tam budu. Nejen jako trenér a koučka, ale taky jako parťačka a kámoška, která naslouchá.

V kurzu projdeme tělo o paty k hlavě a možná zpátky, tak abys si odcházel/a domů přesně s tím co potřebuješ pro svoje vlastní objevování. Malá skupinka zajistí, že dostaneš individuální přístup! Proto tu nebudu vypisovat přesnou náplň kurzu. Záleží mi totiž na vás a přesně podle vašich potřeb bude kurz tvořen!

 

BRNO ➤➤➤➤ 4. září – 20. listopadu 2023

kapacita / 8 míst

cena / 4800,-

každé PONDĚLÍ 18:00

JDU

POHOŘELICE  ➤➤➤➤ 7. září – 23. listopadu 2023

kapacita / 12 míst

cena / 4000,-

JDU