UZAVŘENÉ KURZY

unfuck your body

3 měsíce // 12 lekcí // každý pondělí 18:30

začni cestu k tělu bez bolesti

9. ledna - 27. března

Jsou pro tebe soukromý lekce finančně náročný a zároveň ti na open classkách něco chybí? Tak tohle je přesně pro tebe! UZAVŘENÝ KURZ, pro maximálně 6 lidí, UNFUCK YOUR BODY. 

Unfuck your body není jen další kurz, kde budeš bezhlavě opakovat, co ti lektor ukazuje. Mým cílem je vnímání v souvislostech. Naučím tě chápat tělo a pomůžu ti objevit svobodu pohybu. Protože čím víc informací máš, tím líp ti je a může být. 

Žádný odcvičím si svoje a mizím. Vytvoříme vzájemnej vztah. Můj s tebou a tvůj s tvým tělem (a taky s hlavou). V naší crew budeme znát jeden druhého, budeme se společně inspirovat a motivovat. V tomhle bezpečným prostoru můžeš být tím, kdo seš a dělat pro svoje tělo přesně to, co potřebuje. A já tam budu. Nejen jako trenér a koučka, ale taky jako parťačka a kámoška, která naslouchá.

Tak co, cítíš z toho tvůj vibe? Chytni si místo, protože je to jen pro pár z vás. Přesně pro ty co chtějí víc než jen další bezhlavý pohyby.

Skupina max 6 lidí

Tři měsíce / 9.1. – 27.3. 2023

12 lekcí / 90 min

4500 ,-

PONDĚLÍ 18:30 v jóga kanclu na PATŘE

Ptáš se co bude náplní kurzu? Mohla bych ti tu vybarvit osnovu hodinu po hodině, ale protože to bude SPOLUPRÁCE budeme tvořit podle toho, co budeš potřebovat. Jen tak to může být o poznávání, dobrodružství a hledání toho, co teda vlastně chceš a potřebuješ. 

KIDS IN MOTION

3 měsíce // 12 lekcí // Pohořelice

zdravý pohyb zábavně

Uzavřený kurz zdravého pohybu hravě pro vaše potomstvo je tu!!! KIDS IN MOTION bude tři měsíce trvající kurz pro děti od 6 až do 15 let. 

Čím dál častěji vidím jak jsou děti a puberťáci ve svých tělech neforemní, jak jim to sezení, telefony a počítače škodí, jak mají nefunkční chodidla a od toho bolavý záda. No a jak se říká: „Co se v mládí naučíš, ….“ a myslím, že nikdo z nás nechce ve stáří najít bolavý tělo. 

Dupe tvoje dítě jako slon? Hrbí se jak velbloud? Nebo je neohrabaný jak převalenej brouk na zádech? Pošli ho za mnou na tři měsíce do pohybový polepšovny. Pomocí her a vzájemný spolupráce se všichni naučíme, jak správně využívat tělo už od dětství. 

Max 10 dětí / dvě skupiny (6-10, 11-15)

3 měsíce / leden až březen / 12 lekcí po 75 minutách

I.skupina (11-15 let) každé úterý 16:30 – 17:45 

10. ledna – 4.dubna / 2000,-

II.skupina (6-10 let) každý čtvrtek 16:30 – 17:45 

12. ledna – 6. dubna / 2000,-

Během jarních prázdnin (13.-17.3.) se kurz nekoná. 

Každá lekce bude tématicky zaměřená a v každé lekci se naučíme o jiné časti tělo, tak abychom za tři měsíce dobrodružně procestovali sami sebe od paty až k hlavě. Bude střídat pomalost s dynamikou, budeme se učit padat i stát na hlavě. Budeme makat na svalech, ale pracovat i s hlavou. 

Ve skupině menších dětí si budeme číst pohádky a díky nim se učit meditace a dechové techniky. Pro starší mám přichystané náročnější výzvy, tak aby se naučili něco víc sami o sobě.

Nemůžu ti napsat jaká bude náplň lekcí přesně, protože mi záleží na individualitě tvýho dítka a proto se přesný obsah vytvoří až podle potřeb dané skupiny.

Kurz bude probíhat v prostorách komunitního centra PFANN.