VÍKENDOVÉ POBYTY

s láskou k tělu i duši

zažij nadupaný víkendovky

Společný víkendy na Statku Široký Důl si užíváme každým rokem a to hned několikrát. Pobyty organizuji ve spolupráci s Lucií Převorovskou.

POZDIM 2023

15. – 17. září / 15 volných míst

6. – 8. října15 volných míst

3. – 5. listopadu15 volných míst

ZIMA 2024

12. – 14. ledna15 volných míst

JARO 2024

15. – 17. března15 volných míst

19. – 21. dubna15 volných míst

17. – 19. května15 volných míst

program s přesahem

Snažíme se dělat věci jinak a ve stejném duchu přistupujeme i k jógovým pobytům. 

Říkáš si, v čem se naše pobyty liší od jiných? Začněme třeba tím, že náš program je OPRAVDU NABITÝ! (Detailně si ho můžeš prohlédnout níže na této stránce.)

PROPOJETÍ TĚLA A DUŠE – MOVEMENT & SOUL THERAPY. Spolu s tvoříme dvě strany stejný mince. 

Já jsem pohybový lektor a pomůžu ti s fyzickýma obtížema. Naučím tě znát a správně používat své tělo a jakmile ho dáš dohromady ponoříš se společně s Lucií do jemnohmoty. Navede tě, jak se dostat do hloubky sama sebe. Naučí tě poznávat se a uzdravovat se zevnitř.

Po celou dobu víkendovek jsme tam pro tebe s INDIVIDUÁLNÍMI KONZULTACEMI, tak se na nás neváhej obrátit. Konzultace jsou v ceně pobytu.

VYTVÁŘÍME KOMUNITU. Každý pobyt je pro nás jako návrat domů, setkání se širokou rodinou a její součástí se můžeš stát i ty.

K pocitu rodiny a bezpečí nám dost silně pomáhá nádherný místo pro naše víkedovky. Penzion ŠIROKÝ DŮL je místo, kde se cítíš jako na návštěvě u babičky!

vyladěná strava

Velká paráda je i to, že celý pobyty budou protkaný ájurvédskou stravou, kterou ti s láskou uvaří Lucka. A věř mi ona je na vaření fakt kápo. Každopádně si myslíme, že jídlo je krásnej společenskej tmel, tak budeme společně i vařit. Podílet se budeš na přípravě snídaně a večeře.

A Lucky vymezenou kuchyni doplní skvělosti od boyz z BRATRS bistra a postarají se hlavně o fermenty a hummus.

Strava je vegetariánská, občas působí až vegansky, ale jídlo připravujeme na ghí. Pokud máš nějaký zdravotní omezení nebo alergie, tak to není žádný problém. Jen nám svoje požadavky napíšeš a my ti jídlo upravíme. 

cena

Cena pobytu je 5500 peněz a  zahrnuje komplet všechno všecičko, ubytování, program a plnou penzi. Na pobyt sebou můžeš vzít i necvičící doprovod a ten bude mít pobyt za 2500 peněz. Děti do tří let jsou komplet zdarma, děti 3-11 mají ubytování a penzi za 1500 peněz. Pro děti čtyřnohé je pobyt za 200 bez stravy ( ano zbytky prostě nezůstávají). 

PROGRAM POBYTŮ

PÁTEK

16:00 – příjezdy a ubytovačky + tvoje očekávání

16:30 – 17:30 – pohyby se Sandrou

17:30 – 18:30 – meditace s Lucií

18:30 – 19:00 – večeře

19:00 – seznámení hrou, kruh sdílení, kakajko

SOBOTA

6:30 – 7:30 – pohyby se Sandrou

7:30 – 8:30 – dech s Lucií

8:30 – 9:00 – tvoříme a jíme snídani

9:00 – 10:30 – seminář/pohyb se Sandrou

10:30 – 12:00 – společná procházka / individuální konzultace *

12:00 – 12:30 – obědy a dorty

12:30 – 16:00 –seminář / les / meditace s Lucií

16:00 – 17:00 – pohyby se Sandrou

17:00 – 18:00 – vizualizace s Lucií

18:30 – 19:00 – tvoříme a jíme večeři

19:00 – oheň

NEDĚLE

6:30 – 7:30 – ásánová praxe se Sandrou

7:30 – 8:30 – dech s Lucií

8:30 – 9:00 – snídaně 

9:00 – 10:00 –  seminář s Lucií

10:00 – 12:00 – volný čas / individuální konzultace *

12:00 – 12:30 – obědy a bábovky

12:30 – kruh sdílení, rozloučení, dárky

Výlet 

 

přesný program jednotlivých víkendovek coming soon

Ještě potřebuješ nějaký proč?

Tohle bude velký. Lucie totiž vyplňuje moje slepý místa a já zase ty její a proto tahle spolupráce tak krásně plyne. Pro tebe z toho vznikají skvělý víkendový pobyty.

Čeká tě cesta k sobě přes hmotný i to nehmotný tělo. Čeká tě víkend plnej dechu * pohybu * meditace, ale taky informací * nástrojů * individuálního přístupu.Bude to víkend velkýho třesku, kdy se spojí staré filozofie a moudrost předků s moderním přístupem a udržitelnou cestou. 

Cena pobytu je 4900 peněz a máš s tom úplně totálně všechno.

Jestli tě zajímá víc, tak koukej na program a sleduj Lucky i moje sítě. A nezapomeň si chytit místo, protože tohle bude vážně velký. Všechny důležitosti můžeš řešit s Lucií přes planetmerkaba@gmail.com a na jejím webu planetmerkaba.com 

OBSAH S PŘESAHEM – řádně našlápnutý program, lekce i workshopy, nemusíš se zkrátka bát, že zaplatíš přemrštěnou částku za to, abys měl hodinu cvičení ráno a hodinu večer s polopenzí

DVĚ LEKTORKY – které se ti nebudou vyhýbat během volného času, ale naopak ti během něj pomohou hledat tvou individuální cestu

NÁSTROJE – na našich pobytech dostaneš do rukou metody a nástroje, které tě naučíme používat, pomůžeme ti vybrat to, co ti sedí nejlépe, tak ať můžeš navázat domácí praxí, pomůžeme ti nás nepotřebovat

SPOLEČNÝ ČAS – můžeš s nám trávit čas společně, v podstatě non-stop, dokud nás nebudeš mít plný zuby, budeme spolu připravovat jídlo, procházet se v lesích nebo třeba hladit lišky v záchranné stanici

MALÁ SKUPINKA – nechceme přeplněné pobyty, kde je hlava na hlavě, 15 účastníků je pro nás strop, žádné malé festivaly nad 30 lidí pořádat nechceme a u tohoto pravidla také zůstaneme!

CENA – snažíme se cenu nastavit tak, aby byl pobyt přístupnější pro širší okruh lidí a ne jen pro „vyvolené“, nečekej od nás žádné last minut, poslední volná místa nezlevňujeme, právě naopak měsíc před pobytem zdražujeme, tak abychom tě povzbudili k včasnému přihlášení

storno podmínky

Organizátorky si nárokují úhradu storno poplatku při zrušení závazné rezervace a to následovně:

Při zrušení rezervace po odeslání přihlášky, která bude následně zaslána na email, si organizátorky nárokují storno poplatek:

Pokud storno rezervaci proběhne více než 6 týdnů před termínem, bude vráceno 75% z ceny, pokud storno proběhne méně než 6 týdnů před termínem bude vráceno 50% z ceny pobytu. Při stornu méně než 4 týdny před termínem je již částka nevratná. Při závažných zdravotních komplikacích je možné dohodnout se jinak. 

V případě, že se za Vás najde náhradník storno je 500 Kč (náklady na organizaci) a pokud si náhradníka zajistíte sami, činí storno poplatek nulu. Přihlášku je možné pro dohodě bezplatně převést na jinou osobu.

V případě přesunutí rezervace z vlastní iniciativy na jiný termín pobytu je účastník povinen doplatit poplatek 500 Kč. Přesunutí není možné méně než 4 týdny před termínem.

Jsi svůj nejdůležitější projekt.

Na těle je vždycky jednoduší něco p*srat, než to pak opravovat.